Karczma Żywiecka 3 Od 1 grudnia Karczma zaprasza na całomiesięczne żywienie ;
ABONAMENT MIESIĘCZNY
Zapraszamy do kontaktu telefonicznego o szczegóły: 609789335
Karczma Żywiecka 3 Oferujemy bogaty wybór wyśmienitych dań regionalnych, począwszy od pierogów, poprzez placki ziemniaczane z gulaszem, kotlety z kapustą , golonka i żeberka, na specjałach kuchni europejskiej tj. polędwicy w borowikach, diabelskim steku w pieprzu, czy soli w sosie cytrynowym kończąc.

Szczególnie polecamy tzw. korytka - zestawy dla 2 osób w 3 odmianach : wieprzowym, grillowym oraz grzybowym - by zadowolić gusta wszystkich naszych gości.

Ich istota polega na kompozycji różnego rodzaju mięs podawanych w najprawdziwszych, drewnianych korytach. Ta specyfika podkreśla smak potraw i stwarza niepowtarzalną atmosferę, zarówno podczas rodzinnego obiadu, jak i firmowego bankietu.

W menu Karczmy, znajdą Państwo dania rzadko spotykane, tj. schabik barani w śliwkach, ale również i cieszącą się dużą popularnością dziczyznę np. roladki z jelenia lub comber z sarny.
Karczma Żywiecka 1 W okresie letnim zapraszamy do ogródka, gdzie przy szumie kaskady i koła młyńskiego można mile spędzić czas, korzystając z bogatego wyboru trunków. Na najmłodszych zaś,czeka specjalnie przygotowany dla nich plac zabaw.